Autodílna Oto Horák
Čeperka - Východní Čechy
TELEFON 602 10 4321

Galerie

Služby > České menu do MMI systémů ve vozidlech Audi
České menu do MMI systémů ve vozidlech Audi

Nahrajeme vám české menu do všech MMI systémů ve vozidlech Audi. Dobře víme, že v nových audinách jezdí chytří a velice úspěšní lidé, kterým nědělá problémy angličtina nebo němčina, ale čeština je čeština. Po přehrání softweru budete mít vše v naší rodné češtině. Navigaci, ovládání rádia, nastavení podvozku, ovládání klimatizace, nastavení konfortu, telefon,... prostě celé menu MMI systému. Pouze hlas při navigování zůstává v angličtině. Také je velká výhoda nahrání českého menu u naší firmy, že neztratíte žádný stávající jayzk, ale pouze vám přibyde čeština a všechny ostatní jazyky zůstávají.

Nejlepší cena v ČR

Nahrání českého menu trvá přibližně 1 hodinu. Můžete si u nás počkat, dát si dobrou kávu a posedět u televize. Pokud jste z daleka nebo v případě že se jedná o úplně nové vozidlo a nemůžete přijet k nám, můžeme se domluvit a rádi přijedeme za vámi.

Celý proces je velice bezpečný a máme to dobře odzkoušené a poskytujeme 100% záruku na program a odvedenou práci. Takže nemusíte mít o vaší luxusní audinu žádný strach. Můžeme vátm také mimo jiné velice dobře poradit se zabezpečením, nebo s vhodným antiradarem, popřípadě se zvýšením výkonu.