Autodílna Oto Horák
Čeperka - Východní Čechy
TELEFON 602 10 4321

Galerie

Služby > Diagnostika, programování a opravy
Diagnostika, programování a opravy

Tímto specifickým oborem se zabýváme již několik let a díky této praxi máme velké zkušenosti. V současné době máme data téměř ke všem autorádiím, přístrojovým deskám, airbagovým jednotkám a immobilizérům. Kvůli nezadržitelnému vývoji se neustále snažíme získávat nová data, to stojí samozřejmě spoustu času a peněz. Díky tomu jsme však samozřejmě schopni vám s hodně věcmi pomoci i na počkání a se zbytkem do druhého dne.

Odkódovávání autorádií provádíme u většiny modelů na počkání. Zjištění kódu trvá cca 30 - 60 minut. Umíme odkódovat všechny běžné typy autorádií, včetně nových modelů.

Cena: 300 - 600 Kč

Odkódovávání navigací provádíme u originálních navigací VW, Škoda, Seat, Audi, Ford, Mercedes. Nové i starší modely. Tyto navigace umíme odkódovat na počkání do hodiny. Pouze navigační systémy Mercedes do druhého dne.

Cena: 500 - 700 Kč

Nastavení stavu ujetých kilometrů na vozidlech všech značek, včetně nejnovějších modelů. Nastavení provádíme do druhého dne. Po domluvě nebo u vozidel VW, Škoda, Seat možné i na počkání bez příplatku. K nastavení stačí přinést pouze přístrojovou desku. Nastavení stavu ujetých kilometrů neprovádíme kvůli prodeji vozidla!

Cena: 400 - 1200 Kč

České menu do originálních navigací VW, Škoda, Seat, Audi, Ford, Mercedes. U DX navigací VW, Škoda, Seat, Audi, Ford zdarma k českému menu i české hlasové navigování. Nahrání českého softweru do navigace trvá zhruba 1 - 2 hodiny. U navigací Mercedes a nových DVD navigací VW Touareg do druhého dne.

Cena: 800 - 1500 Kč

Aktivace airbagových jednotek všech značek. Aktivace provádíme do druhého dne, ve výjimečných případech na počkání za zhruba 2 hodiny. Aktivujeme pouze jednotky bez mechanického či jiného poškození a jednotky na kterých nebyl proveden žádný neodborný zásah.

Cena: 700 - 1000 Kč

Zjištění programovacího LOGIN kódu k originálnímu imobilizéru u vozidel VW, Škoda, Seat, Audi. Umíme jak starší modely s externím imobilizérem (felicie, polo, sharan, transporter,...) tak i nové imobilizéry v přístrojových deskách. Takto vám můžeme pomoci při ztrátě klíčku a naprogramováním nového, nebo po koupi ojetého vozidla z bazaru bez všech klíčků. Z imobilizéru smažeme chybějící klíče a naprogramujeme pouze ty vaše. Po zjištění LOGIN kódu máte u nás programování klíče zdarma.

Pouze s doklady od vozidla! Cena: 400 - 1000 Kč

Odblokování obrazu za jízdy provádíme téměř u všech evropských vozidel. VW, Audi, Mercedes, BMW včetně nejnovějších modelů. Aktivace trvá zhruba 1 hodinu a lze udělat na počkání, popřípadě můžeme dojet i k vám domů.

Cena: 2000 - 7500 Kč

Ceny se odvíjejí podle použitého softweru a typu procesoru v jednotce, s tím také souvisí i pracnost. Pro naše stálé zákazníky je možné domluvit množstevní slevy.